петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 111
home Познати

Градите и стомакот во прв план: Рита Ора ја разгори фантазијата на мажите (ФОТО)

Градите и стомакот во прв план: Рита Ора ја разгори фантазијата на мажите (ФОТО)

Музичката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот фестивал во Кан, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот.

Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а секси лепотицата со албанско потекло за оваа свечена пригода ја избланширала целосно косата.

Коронавирус