вторник, 11. август 2020. Вести денес: 95
home Познати

„Градите и летаа на сите страни“: Ана Николиќ реши да чисти додека е во карантин, а сите гледаа во тоа што го носеше на себе (ВИДЕО)

„Градите и летаа на сите страни“: Ана Николиќ реши да чисти додека е во карантин, а сите гледаа во тоа што го носеше на себе (ВИДЕО)

Популарната пејачка Ана Николиќ овие денови стана хит на социјалните мрежи откако објави видео што прави по дома за време на изолацијата.

Имено пејачката поради епидемијата од коронавирусот и пропишаните мерки во Србија овие денови е потполно сама без својата помошничка, па се реши сама да исчисти по дома.

На себе таа имала само црни шорцеви и маичка под која не носеше градник на себе, сепак сите се изненадија од нејзината вештина да чисти со правосмукалка на високи потпетици.

Додека таа чистеше нејзините гради беа немирни, а припадниците на посилниот пол не можеа буквално да се додржат да го изгледаат видеото до крај.

-Брзам на тераса да аплаудирам на медицинарите, тета Рада помогнете ми. Бидејќи е вонредна ситуацијата тета Рада не може да дојде. Што се мора не е тешко, останете дома, напиша Ана под видеото.

 

View this post on Instagram

 

Zurim na terasu da aplaudiram medicinarima ❣️👏🏻🚑🚨🏩.. #stosemoranijetesko #stayathome

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус