среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 83
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Жешката Хрватка ја објави најперверзната снимка и фотографија за ова година! (ФОТО+ВИДЕО)

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Жешката Хрватка ја објави најперверзната снимка и фотографија за ова година! (ФОТО+ВИДЕО)

НИвес Целзијус своите следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм ги почести со најбезобразната фотографија и видео снимка во оваа година, а поради жешките кадри горат и коментари.

Имено, Нивес позираше на тераса само во долна облека, додека на себе носи високи потпетици. Во преден план ги истагна нејзините облинии, а она што на сите им падна на очи се огромите гради кои едвај успеала да да ги покрие со минијатурниот прслук.

 

View this post on Instagram

 

I ovako svaki dan… ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Поради нејзините огромни гради, жешката Хрватка ја споредија со најпознатата продавачка на овошје на Балканот, позната како Кристина Мандарина.

А жешкото видео можете да го погледнете на нејзиното стори на Инстаграм

Коронавирус