среда, 28. септември 2022. Вести денес: 172
home Познати

Гори Инстаграм: Сања Кужет сподели фотографија со нејзината сестра, фановите не можат да се одлучат која има посекси тело

Гори Инстаграм: Сања Кужет сподели фотографија со нејзината сестра, фановите не можат да се одлучат која има посекси тело

Атрактивната водителка на популарното шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија, но буквално има вистинска копија покрај себе, а тоа е нејзината сестра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Иако таа семејството и приватниот живот ги чува далеку од очите на јавноста, овој пат нејзината сестра буквално го предизвика целото медиумско внимание во регионот.

Станува збор за Сандра Кужет која и е сестра на водителката, а двете очигледно имаат природна убавина и тело по кое копнеат многу девојки.

Најнови вести

Коронавирус