среда, 27. март 2019. Вести денес: 0
home Познати

Гори Ибица- Сопругата на Фирмино во танга го покажа совршениот задник

Гори Ибица- Сопругата на Фирмино во танга го покажа совршениот задник

Ѕвездата на Ливерпул, Роберт Фирмино го користи малиот слободен период пред финалето од ЛШ, а потоа и подготвките за настап на СП.

Бразилецот батериите за предизвиците што следат ги полни во познатото шпанско монденско летувалиште, Ибица во друштво на својата атрактивна сопруга Лариса Переира.

Токму неговата поубава половина и така топлото време, дополнително ја запали Ибица откако се соблече на танга и го покажа својот совршен задник, погледнете.