недела, 4. декември 2022. Вести денес: 40
home Познати

Гордо го покажува своето тело во бикини, а ја фотографира нејзиниот малолетен син

Гордо го покажува своето тело во бикини, а ја фотографира нејзиниот малолетен син

Педесет и двегодишната британска актерка Елизабет Харли со последната објава во бел костим за капење недвосмислено покажа дека изгледа добро, дека сака да се покаже и оти умее да ги збуни своите следачи на социјалните мрежи.

Нејзините обожаватели се воодушевени од нејзините објави, па и во коментарите може да се забележи оти се задоволни од нејзината активност на социјалните мрежи.

 

New one piece @tagomagoisland @elizabethhurleybeach #elizabethhurleybeach ????

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Таа објаснува дека голем дел од сликите ги прави нејзиниот малолетен син Дамјан.

-Дамјан дефинитивно ги прави моите најдобри фотографии, објаснува Харли, што дел од луѓето на социјалните мрежи ги окарактеризираа како чудно и бизарно.

 

Happy Valentine’s Day ❤❤❤

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Најнови вести

Коронавирус