вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 7
home Познати

Горди сме на неговите настапи: Погледнете како изгледал Трајче Ѓоргиев кога бил мало дете (ФОТО)

Горди сме на неговите настапи: Погледнете како изгледал Трајче Ѓоргиев кога бил мало дете (ФОТО)

Сигурно сите се сеќавате на Трајче Ѓоргиев, момчето кое го запознавте од првата сезона на музичкото натпреварување „Ѕвездичките на Пинк“. За успешното претставување говори и фактот што Трајче го зема второто место.

Сега тој е веќе големо момче, а по повод роденденот на неговата мајка, тој објави фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата се тој и неговата мајка, но интересно е тоа што на едниот дел од фотографијата тој е сѐ уште детенце.

Извор: Хаштаг

Најнови вести

Коронавирус