понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Познати

Горда мајка: Сопругата на Жељко со длабок шлиц ги покажа витките нозе и ги излуди сите (ФОТО)

Горда мајка: Сопругата на Жељко со длабок шлиц  ги покажа витките нозе и ги излуди сите (ФОТО)

За Жељко и Јована Јоксимовиќ денеска е многу значаен ден во нивните животи, имено денес нивниот син Коста го слави својот четврт роденден.

На прославата во една игротека парот стигна насмеан и весел, а посебно внимание привлекоа близначките Ана и Срна.

Како и секогаш водителката го покажа своето совршенство во интересна модна комбинација, а уште поголем интерес предизвика и нејзиниот шлиц на фустанот кои ги откри нејзините витки и затегнати нозе, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус