среда, 7. декември 2022. Вести денес: 161
home Познати

Горда мајка и страсна навивачка на Мексико- Ева Лонгорија објави преслатка фотографија од новородениот син која ги разнежни сите (ФОТО)

Горда мајка и страсна навивачка на Мексико- Ева Лонгорија објави преслатка фотографија од новородениот син која ги разнежни сите (ФОТО)

Актерката Ева Лонгорија која е најпозната по улогата во серијата „очајни домаќинки“ по прв пат стана мајка пред неколку денови на 43 години.

Веднаш по породувањето актерката на својот Инстаграм профил објави фотографија која ги разнежни сите.

Станува збор за фотографија на која таа го облекла својот син Сантијаго Ерик во дрес на мексиканската репрезентација во пресрет на Светското првенство кое се одржува во Русија.

-Погледнете кој е спремен за фудбалски меч- напиша актерката со мексикански корени, а преслатката фотографија предизвика илјадници коментари.

Look who’s ready for #Mexico game! #WorldCup ??????

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Qatar 2022