среда, 22. март 2023. Вести денес: 194
home Познати

Голите гради и излегоа од деколтето- актерката го запали црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Голите гради и излегоа од деколтето- актерката го запали црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Мексиканската актерка Патриција Контерас се појави на отворањето на 71 издание на меѓународниот филмски фестивал во Кан.

Актерката појавувајќи се на црвениот килим го сврти медиумското внимание откако нејзиниот фустан со длабоко деколте се лизна надолу и на актерката и се виде брадавицата.

Судејќи по нејзиното лице ниту таа не го очекувала тоа, па се обиде веднаш да ја поправи грешката.

loading...