петок, 25. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Голите гради ги покри со раце: Милица Павловиќ никогаш не била посекси (фото)

Голите гради ги покри со раце: Милица Павловиќ никогаш не била посекси (фото)

Една од најдобрите српски пејачки на младата генерација, Милица Павловиќ со секој пост на социјлните мрежи предизвикува лавина од коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Секси сењорита го одзема здивот со својот изглед.

Овојпат убавата Милица беше фотографирана облечена во кратко здолниште, но бидејќи немаше ништо на горниот дел од телото, ги покри градите со рацете, додека извајаното тело го потпре на коњот.

Пејачката го полуде машкиот пол кој не престанува да и испраќа коментари и уште еднаш покажа зошто сите што ја следат на Инстаграм едвај чекаат за нејзиниот следен пост.

Oбјавата за краток период доби над 37 000 лајкови.

Најнови вести

Коронавирус