недела, 31. мај 2020. Вести денес: 89
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Голите гради едвај ги прекри со рацете- Рита Ора објави топлес фотографија, па набрзо се покаја и ја избриша (ФОТО)

Голите гради едвај ги прекри со рацете- Рита Ора објави топлес фотографија, па набрзо се покаја и ја избриша (ФОТО)

Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија која предизвика лавина коментари откако истата беше избришана по само кратко време.

Пејачката се фотографираше на огледало истакнувајќи ги голите гради, а едната од нив ја прикри со раката, но сепак раката беше премала за да ја прикрие целата.

Рита по само кратко време се покаа, па ја избриша фотографијата од Инстаграм стори.

Коронавирус