четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Голите фотографии на Северина како од мајка родена го заобиколија регионот: Таа го обвини поранешниот сопруг, тој брутално и одговори!

Голите фотографии на Северина како од мајка родена го заобиколија регионот: Таа го обвини поранешниот сопруг, тој брутално и одговори!

Голи фотографии овие денови повторно кружат на социјалните мрежи, но и по медиумите, а поради сериозноста на овој проблем Северина го откажа и својот концерт.

Нејзиниот менаџер Томислав Петровиќ вели дека ова е одмазда од нејзиното поранешниот партнер.

Но, по оваа провокација одговори и Милан Поповиќ.

-Северина имала различни парнери во минатото со кои се уште има нерасчистени односи. На кој точно партнер мислел нејзиниот менаџер кога рекол дека ова е одмазда на поранешниот парнер? За која наводно изгубена судска постапка се работи? Против Томиќ веќе се водат две казнени дела за клевета, едната токму поради изјава дека јас наводно сум ја загубил судската постапка која ја водам со Северина.  Фотографиите кои се објавени најверојатно настанале заедно со оние од 2014 година кога јас и таа бевме во остра битка за старателството на нашиот син и имавме прекин на комуникацијата, па јас не би можел да ги имам овие фотографии. Се сметам за себе за одговорен родител и последна личност која би пласирала вакви голи фотографии од мајката на мојот син, вели Поповиќ.

Тој додава дека не знае дали ова пејачката го направила за популарност, но едно е сигурно дека сето ова ќе му донесе штета еден ден на неговиот син.

Коронавирус