петок, 19. јули 2019. Вести денес: 12
home Познати

Голи и мокри: Сопругата на Роналдо во црна танга ќе ви го помати умот додека лежи во негови прегратки на јахта (ФОТО)

Голи и мокри: Сопругата на Роналдо во црна танга ќе ви го помати умот додека лежи во негови прегратки на јахта (ФОТО)

Познатиот фудбалер, Кристијано Роналдо, ужива во љубовта со Георгина Родригез, која и тоа како знае да направи тој да се чувствува посебно.

Имено, тие денот го поминале на брод, опуштајќи се на брановите, а всушност тогаш настанала и романтичната фотографија.

Георгина овој момент, во кој разменуваат нежности, го споделила со фановите на социјалната мрежа Инстаграм, и напишала:

„Колку е убаво чувството да бидеш во топла прегратка, додека телата ви се ладни“, алудирајќи на тоа дека се мокри и штотуку излегле од вода, погледнете.