сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ГОЛИ ГРАДИ ЗА СЛЕДБЕНИЦИТЕ:Никогаш пожешка – Ана Кораќ се разголе за фановите (ВИДЕО)

ГОЛИ ГРАДИ ЗА СЛЕДБЕНИЦИТЕ:Никогаш пожешка – Ана Кораќ се разголе за фановите (ВИДЕО)

Ана Кораќ своите фанови на социјалната мрежа ги израдувасо една разголена снимка, притоа предизвикувајќи вистински „хаос“ на Инстаграм.

Кораќ позната е по објавите кои „палат“ ипредизвикуваат внимание на јавноста, но од она што денеска го објави на својот Инстаграм профил, сите останаа без зборови.

Она што е интересно е фактот што видео снимката е објавена истиотден кога нејзината конкуренција Александра Суботиќ објавила дека ја раскинала врската со Распоповиќ.

Кораќ со објавата сакала да покаже дека никогаш пожешка и не била, додека нејзината конкуренција повторно минува низ љубовен пекол.

Во продолжение погледнетего видеото на познатата старлета:

ана

Qatar 2022