сабота, 28. март 2020. Вести денес: 108
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Големиот заводник ги остави фановите во шок: Нешто дефинитивно не е во ред со неговото лице (ФОТО)

Големиот заводник ги остави фановите во шок: Нешто дефинитивно не е во ред со неговото лице (ФОТО)

Холивудаскиот актер и миленик на жените за кој веќе со децении воздивнуваат, 57-годишниот Том Круз не се појавува често на настани, особено на оние модните, па неговото појавува на доделување на Британските модни награди во Лондон  предизвикало големо интересирање во јавноста.

Тој се појавил на доделувањето на наградите со британската актерка Мишел Докери, која публиката најдобро ја познава од серијата и филмот „Downton Abbey”.

Неговот лице изгледало целосно неприродно, па сите велат дека користи ботокс и затегнување на лицето за да постигне младешки изглед.