недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 4
home Познати

Голема прослава во семејството Родиќ – сите беа облечени во бело, бремената Бојана никако не го испушташе од прегратки Мирко Шијан (ФОТО)

Голема прослава во семејството Родиќ – сите беа облечени во бело, бремената Бојана никако не го испушташе од прегратки Мирко Шијан (ФОТО)

Најстарата сестра, Наташа Родиќ го прослави својот 30-ти роденден, а Бојана со своите следбеници на Инстаграм сподели видео снимка од забавата.

На прославата се појави и нејзиното момче Мирко Шијан со кого го очекуваат своето прво дете, а од видеото може да се забележи дека таа се топи во неговата прегратка.

Таа на себе носеше бел фустан додека и Мирко исто така одбрал бела маичка.

Дел од следбениците веднаш започнаа да коментираат дека не се сомневаат во забавата на која присуствувале и нејзината друга сестра Богдана и зетот Вељко Ражнатовиќ.

Најнови вести

Коронавирус