четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Голема прослава во семејството Ражнатовиќ- Вељко со месеци го чекаше овој ден! (ФОТО)

Голема прослава во семејството Ражнатовиќ- Вељко со месеци го чекаше овој ден! (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ разнежни многумина следбеници на социјалните мрежи откако сподели убави вести поврзани со неговата сопруга.

Синот на популарната пејачка Цеца на својата сопруга Богдана и го честиташе роденденот.

Имено тој со заедничка фотографија од двајцата на својот Инстаграм профил напиша „Среќен роденден мамасита“.

 

View this post on Instagram

 

Srećan rodjendan mamasitaaaaaa ❤❤❤❤❤❤❤ #wifeyforlifey

A post shared by SERBIAN ACE ?? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Никој не се ни сомнева дека семејството Ражнатовиќ ќе направи голема прослава по повод нејзиниот роденден, но не поголема од прославата за приновата која доаѓа наскоро.

Најнови вести

Локални избори 2021