четврток, 6. август 2020. Вести денес: 173
home Познати

Голема несреќа пред домот на Брена, сосетката во неверување: Ќерка ми врисна и стана од фотелјата, глетката беше страшна (ФОТО)

Голема несреќа пред домот на Брена, сосетката во неверување: Ќерка ми врисна и стана од фотелјата, глетката беше страшна (ФОТО)

Најдобрата пријателка на Фолк ѕвездата Лепа Брена преку фотографии на Инстаграм сподели дека пред домот на пејачката се случила незгода.

Имено десната рака на пејачката Ката Томовиќ преку фотографии и видео на Инстаграм сподели дека во попладневните часови пред домот на Живојиновиќ на Бежанска коса откако удрило гром паднало дрво пред портата на пејачката.

-Тоа така страшно пукна. Мојата ќерка седеше на фотелјата кога врисна. Тоа беше страшно, раскажува сосетката на Брена која случајно го снимала удирањето на гром во дрвото.

Коронавирус