понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 29
home Познати

ГОЛЕМ ПОВОД ЗА СЛАВЕЊЕ: Софија Милошевиќ сподели радосни вести, честитки пристигнуваат од сите страни (ФОТО)

ГОЛЕМ ПОВОД ЗА СЛАВЕЊЕ: Софија Милошевиќ сподели радосни вести, честитки пристигнуваат од сите страни (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ и нејзиниот вереник Лука Јовиќ пред 10 месеци станаа родители на едно момче. Софија често на својот Инстаграм профил објавува слики од русокосото мало момче и со гордост прикажува колку е сладок.

Овој пат преку Инстаграм на својот наследник му честиташе навршување на 10 месеци на насладок начин:

– Среќни да ти се овие 10 месеци бебенце мое. Мојата љубов спрема тебе не може да се мери со зборови. Ти си моето се. На мама малата лубеничка, напишала Софија низ неколку фотографии од малото момче.

Сигурни сме дека честитките веќе започнаа да пристигнуваат од сите страни…

Најнови вести

Коронавирус