вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 142
home Познати

Голем и важен ден во домот на Цеца: Го објави важниот датум, а сите масовно започнаа само со една единствена честитка (ФОТО)

Голем и важен ден во домот на Цеца: Го објави важниот датум, а сите масовно започнаа само со една единствена честитка (ФОТО)

Родената сестра на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Лидија денеска прославува роденден на своите близнаци Илија и Петар.

Тоа што сите го знаат е тоа дека пејачката е многу сврзана за своите внуци од сестрата, како и за својата сестра Лидија, а фановите не се ни сомневаат дека овој важен датум  пејачката ќе биде заедно со близнаците.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали и со фотографија од нив, па им посака среќен роденден на двајцата.

-Малечки среќен роденден, напиша Цеца, а по ова фановите започнаа со масовни честитки за нивниот роденден.

Коронавирус