четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Голем борец: Марина Туцаковиќ објави загрижувачка фотографија, но фановите веруваат дека таа ќе ја победи болеста (ФОТО)

Голем борец: Марина Туцаковиќ објави загрижувачка фотографија, но фановите веруваат дека таа ќе ја победи болеста (ФОТО)

Марина Туцаковиќ веќе со месеци се бори против лоша болест, а неа ниту во еден момент не ја напушти оптимизмот за оздравување.

Тоа познатиот текстописец го покажа преку својот Инстаграм профил објавувајќи фотографија на која е насмеана.

-Најважно е да веруваш. И кога е најлошо, ти од себе дади го најдоброто!, напиша Туцаковиќ под фотографијата, погледнете.

Najvažnije je verovati. I kad je najgore, ti od sebe daj najbolje!

A post shared by Marina Tucaković (@marina.tucakovic) on

Qatar 2022