сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 80
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Гола во кревет слави 2 милиони фанови на Инстаграм- ќерката на аргентинската фудбалска легенда е вистинска секс бомба за една ноќ (ФОТО)

Гола во кревет слави 2 милиони фанови на Инстаграм- ќерката на аргентинската фудбалска легенда е вистинска секс бомба за една ноќ (ФОТО)

Ќерката на легендарниот фудбалер Клаудио Каниџа е вистинска секс бомба која привлекува внимание каде и да се појави.

За разлика од својот татко кој е легендарен фудбалер, Шарлота е блогерка која не го сака фудбалот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

-Не ме интересира фудбалот, се занимавам со други работи, изјави таа во една прилика во минатото.

Сепак она што најмногу го знае е поврзано со модата, а на нејзиниот Инстаграм профил ја следат 2 милиони луѓе.

Своите 2 милиони фанови таа ги прослави со балони легната на кревет во кој имаше и торта на два спрата.

Инаку таа често објавува и провокативни фотографии кои докажуваат дека е вистинска миленичка на својот татко.

Многумина од фановите на нејзините фотографии и пишуваат дека сакаат да бидат со неа само на една ноќ бидејќи толку им е доволно за да и одолеат на оваа убавица, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Eight pm sharp.

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

Коронавирус