понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 137
home Познати

Гога Секулиќ објави безобразно селфи од креветот – градите кипат, додека таа ја гризе мрежата… (фото)

Гога Секулиќ објави безобразно селфи од креветот – градите кипат, додека таа ја гризе мрежата… (фото)

Српската фолк- пејачка Гога Секулиќ (42) синоќа ја разбрануваа фантазијата на многумина мажи објавувајќи селфи каде лежи во кревет и ја гризе мрежестата маица.

На фотографијата, таа го означи својот сопруг Урош Домановиќ (27), кој инаку е познат спортист.

Во последно време, Гога носи модни парчиња во рап фазон, но синоќа направи исклучок. Таа носеше црн градник од тантела и мрежест топ врз него кој го загриза со забите и „пукаше“ селфи.

ФОТО:ГОГА СЕКУЛИЌ/ИНСТАГРАМ

Дека дивата жешка поза беше упатена само кон нејзиниот сакан, сакаше да алудира со ознаката на неговото име, но понуденото беше за „полнење очи“ и кај сите припадници на посилниот пол кои се нејзини следбеници и обожаватели.

– „Гоги, жена мачка”, „ Значи, јас не сум добаро кога те гледам вака “,”„Мојата кралица, жена со големо срце “- се само неколку од коментарите.

Гога неодамна ги воодушеви обожавателите со новата песна насловена „Девојка на лош глас“, и тогаш кажа:

ФОТО:ГОГА СЕКУЛИЌ/ИНСТАГРАМ

„Мојата кариера зпочна во нов тек, особено откако зад мене има вистински професионалци, предводени од менаџерката и продуцентка Билјана Савиќ“, изјави Гога за српските медиуми.

 

извор: vistina.com.mk

Коронавирус