четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 141
home Познати

Годините ништо не ѝ можат: Памела Андерсон во с*кси-костим за капење (ФОТО)

Годините ништо не ѝ можат: Памела Андерсон во с*кси-костим за капење (ФОТО)

Памела Андерсон (53) неодамна им испрати порака за поддршка на сите жени што се несигурни во своите квалитети преку објавата на Инстаграм.

Во таа пригода, актерката исракна дека и самата се чувствувала несигурно во себе, мислејќи дека не им се допаѓа на мажите, но откако се фотографирала за магазинот „Плејбој“ се случил пресврт.

 

View this post on Instagram

 

? “Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward.” E.E. Cummings

A post shared by Pamela Anderson ? (@pamelaanderson) on

-Креирам нови костими за капење, кратко порача позирајќи во секси костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

Creating new bathing suits ?

A post shared by Pamela Anderson ? (@pamelaanderson) on

Коронавирус