петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 112
home Познати

Годините не и можат ништо: Цеца на Кипар се с*блече во бикини, а за овој најблизок кадар на нејзините силикони сите зборуваат (ВИДЕО)

Годините не и можат ништо: Цеца на Кипар се с*блече во бикини, а за овој најблизок кадар на нејзините силикони сите зборуваат (ВИДЕО)

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ е на одмор во Кипар.

Таа за своите следбеници на Инстаграм сподели видео како се сонча во секси бикини и покажа дека за години се држи одлично.

Цеца и овој пат доби многу комплименти за изгледот.

 

View this post on Instagram

 

Zaslužen odmor☀️🌤

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ (@cecaraznatovic.blog) on

Коронавирус