петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 87
home Познати

Годините минуваат, а таа останува секс-симбол: Северина во костим за капење ги буди фантазиите (ФОТО)

Годините минуваат, а таа останува секс-симбол: Северина во костим за капење ги буди фантазиите (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина во моментов е на одмор во Бодрум, Турција.

На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата пејачката е во едноделен костим за капење.

Од многубројните фанови доби пофалби за нејзиниот изглед во едноделниот костум за капење.

Северина има 47 години, а со вакво тело остана секс-симбол.

 

View this post on Instagram

 

Summer time🐠💦 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on