четврток, 1. октомври 2020. Вести денес: 152
home Познати

Гоца Тржан со овој статус предизвика лавина коментари, се однесува на жените со мали гради (ФОТО)

Гоца Тржан со овој статус предизвика лавина коментари, се однесува на жените со мали гради (ФОТО)

Гоца Тржан е редовно активна на социјалните мрежи, пред сè на Твитер, каде што неодамна објави нешто што предизвика лавина од коментари.

Имено, популарната пејачка објави статус во кој вели дека „понекогаш им завидува на жените со мали гради“.

Најнови вести

Коронавирус