среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Гоца Тржан објави фотографија од детството- на јавноста и откри во каков однос е со нејзиниот роден брат (ФОТО)

Гоца Тржан објави фотографија од детството- на јавноста и откри во каков однос е со нејзиниот роден брат (ФОТО)

Иако пејачката Гоца Тржан не сака да го прифати фактот дека малиот Жељко кој е син на нејзиниот поранешен сопруг ќе и биде полубрат на нејзината ќерка Лени, таа самата својот брат го сака нај веќе на целиот свет.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од детството под која напиша емотивна порака за својот помлад брат Андреј.

-Го сакам својот брат како зеница во окото. Од секогаш сум имала заштитнички однос кон него, иако секојдневно се каравме. И денес сме поддршка едни на други. Те бакнува и сака твојата сестра нај веќе, напиша Тржан.

Најнови вести

Локални избори 2021