среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Го живее вториот живот, но не се откажува од адреналинот- фановите на Дарко Лазиќ преплашени дека тој повторно ќе настрада (ВИДЕО)

Го живее вториот живот, но не се откажува од адреналинот- фановите на Дарко Лазиќ преплашени дека тој повторно ќе настрада (ВИДЕО)

Иако Дарко Лазиќ во октомври минатата година доживеа тешка сообраќајна несреќа и од тогаш го живее својот втор живот, тој се уште не се „опаметува“ од грешката која ќе ја платеше со живот.

Доказ дека пејачот и понатаму не може да живее без адреналин е видеото кое сам го објави на својот Инстаграм профил на кое тој седи на мотор, а до себе има двајца моторџии.

Посетата на овие двајца негови пријатели само го потсетија Дарко што правеле заедно некогаш, а секако на лицето на пејачот се гледаше адреналинот кој навистина му недостасува.

Дарко откако се најде во облак со дим ги загрижи фановите кои тие му порачаа веќе никогаш да не си игра со вториот живот, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Poludeli sa vremenom

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

Коронавирус