среда, 31. мај 2023. Вести денес: 100
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Познати

Го живее вториот живот, но не му доаѓа ум: Дарко Лазиќ пее, а на неговата маса брдо линии кокаин подготвени за употреба (ФОТО)

Го живее вториот живот, но не му доаѓа ум: Дарко Лазиќ пее, а на неговата маса брдо линии кокаин подготвени за употреба (ФОТО)

Фановите на Дарко Лазиќ овие денови потполно се разочарани од пејачот кој го живее вториот живот година дена откако преживеа тешка сообраќајна несреќа.

Имено овие денови кружи видео на социјалните мрежи со наслов „Дали некој го бранеше Дарко Лазиќ“? на кое се гледа дела пејачот пее во некоја кафеана.

Сепак фановите наместо да гледаат во пејачот прво ја забележаа неговата маса на која имаше брдо дрога, односно линии кокаин спремни за употреба.

Инаку пејачот веднаш беше осуден од фановите, но во минатото тој сам призна дека е корисник на кокаин и алкохол, но по несреќата се откажал од сето тоа.