среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 144
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Го засенија згодната сопруга и убавата ќерка: Силвестер Сталоне никогаш не изгледал позапуштено (ФОТО)

Го засенија згодната сопруга и убавата ќерка: Силвестер Сталоне никогаш не изгледал позапуштено (ФОТО)

Актерот Силвестер Сталоне одбележа ера на акционите филмови, а сега се обидува да помине што е можно повеќе слободно време со семејството.

Имено, актерот е виден на плажа во Малибу со сопругата, поранешната манекенка Џенифер Флавин и една од неговите три ќерки, средната Систин.

Силвестер пуштил стомак и брада, а неговата сопруга и ќерката изгледаат како „авиони“.