четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Познати

Го засени оваа бомба- сопругата на Милан Калиниќ го стави актерот во втор план позирајќи мокра во бикини (ФОТО)

Го засени оваа бомба- сопругата на Милан Калиниќ го стави актерот во втор план позирајќи мокра во бикини (ФОТО)

Актерот и водител Милан Калиниќ со својата сопруга и деца во моментов ужива во семеен одмор во Хургада.

Актерот кој со години важи за физички атрактивен откако реши да го обликува своето тело овие денови неуморно споделува фотографии од својот одмор со сопругата и децата.

 

View this post on Instagram

 

Bahami na žabarski način

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on

Сепак иако фановите „лудуваат“ гледајќи го гол актерот, тие овој пат му свртија грб и тој падна во сенка откако сподели фотографија со неговата сопруга.

Станува збор за неговата атрактивна сопруга Сандра со кого Милан е во брак 13 години и имаат две деца, Теа и Вук.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on

Иако приватниот живот го кријат далеку од очите на јавноста, сепак фановите често знаат да му позавидуваат на актерот поради неговата атрактивна сопруга.

Парламентарни избори 2020