четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Го украде шоуто на шоферите: Светлана се појави без гаќички на Ф1 трка, најави нова акција (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Русија ова лето е домаќин на Светското првенство во фудбал, а таму сигурно редовен гостин ќе биде московјанката Светлана Билјалова која можеби ќе припреми нешто посебно за таа прилика.
Го украде шоуто на шоферите: Светлана се појави без гаќички на Ф1 трка, најави нова акција (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

26 годишната Светлана Билјалова на Инстаграм има повеќе од 6 милиони следачи.

Русинката е модел и фитнес тренер, а на Формула 1 трката во Азербејџан дојде без гаќички.

Најави и нови „акции“ пред фудбалското Светско првенство.

Русија ова лето е домаќин на Светското првенство во фудбал, а таму сигурно редовен гостин ќе биде московјанката Светлана Билјалова која можеби ќе припреми нешто посебно за таа прилика.

If I could make your any wish come true what would you ask?

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

???

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

Comment “I love you” in your language ♥️

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

loading...