петок, 29. септември 2023. Вести денес: 102
home Познати

Го стигнаа клетвите од Карлеуша: Се разведува Огнен Врањеш, а еве што се случи со истетовираното име на неговата сопруга (ВИДЕО)

Го стигнаа клетвите од Карлеуша: Се разведува Огнен Врањеш, а еве што се случи со истетовираното име на неговата сопруга (ВИДЕО)

Фудбалерот Огнен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици на неговиот брак со Даниела.

Имено, бројните пораки, фотографии и видеа кои што ги размениле Врањеш и Карлеуша и кои што испливаа во јавноста, доведоа до тоа да Врањеш и Даниела да се одлучат за развод.

 

View this post on Instagram

 

I’ ve got my goals and I gonna achieve them ? #workout

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

-Огњен и Даниела решија да стават крај на бракот. После скандалот со Карлеуша одлучија да се разведат, а Врањеш веќе се исконсултирал со адвокат и поднел бараше за развод, открива извор упатен во целата ситуација.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

Инаку, Огњен претходно на градите своевремено го имал истатовирано името на неговата сопруга Даниела. Меѓутоа, дека не им одни најдобро во љубовта докашува и фактот што пред некое време ја покрил тетоважата со нова.