вторник, 21. март 2023. Вести денес: 90
home Познати

Го прошируваме семејството: Марија Шерифовиќ сподели радосни вести со фановите (ФОТО)

Го прошируваме семејството: Марија Шерифовиќ сподели радосни вести со фановите (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ донесе одлука да ги воодушеви своите многубројни фанови.

Имено таа многу сака кучиња, а посебно англиски булдог, а токму едно бебе од таа раса и го освои срцето.

-Јас мислам дека сепак ќе го прошириме семејството, напиша пејачката на својот Инстаграм профил, погледнете.

Ja mislim da cemo ipak prosiriti familiju ? ?❤?❤?❤?❤?❤?❤?❤?

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

loading...