понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Го промени личниот опис и изгледа совршено, а сега се огласи и призна што корегирала: Маја сигурно сака овие фотографии да исчезнат

Го промени личниот опис и изгледа совршено, а сега се огласи и призна што корегирала: Маја сигурно сака овие фотографии да исчезнат

Јас го намалив носот, ставив силикони и ги зголемив усните, доволно е за сега! Пејачката Маја Беровиќ се огласи во врска со натписите дека е цела оперирана и дека го промени личниот опис.

Очигледно е дека Маја навистина вложува во себе. Денес е една од најбараните пејачки и изгледа одлично. Но, публиката не заборава како изгледаше Маја на почетокот на кариерата.

И сега Беровиќ се обидува да убеди дека имала само три операции.

Прашана дали во последно време имала некакви зафати, таа вели дека не правела ништо откако го оперирала носот.

Вели дека ботокс нема ставано бидејќи е млада.

Ја прашаа што корегирала освен носот, а таа одговори: „Усните и градите. Тоа е тоа, за сега“!

 

View this post on Instagram

 

Jos malo ? @intimebymaya

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Odrobijala bi svaku koja mi te dirala ?

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

?️?️?️

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Hvala svima na predivnim zeljama?Volim vas?

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on