сабота, 31. октомври 2020. Вести денес: 31
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ на протест пред Регулаторната комисија за енергетика против поскапената струја

home Познати

Го преживеа и петтиот спонтан абортус- трагична судбина на славниот пар ги натера на оваа одлука- за нив последна и пресудна! (ФОТО)

Го преживеа и петтиот спонтан абортус- трагична судбина на славниот пар ги натера на оваа одлука- за нив последна и пресудна! (ФОТО)

Сопругата на Џејмс Оливер имала спонтан абортус за време на карантинот, објавуваат светските медиуми.

Ова според нив е трет ваков абортус од 2016 година, годината кога го родила своето најмало дете.

Џулс и Џејми имаат пет деца, а во една емисија при своето гостување неодамна откри дека пред три недели спонтано абортирала и дека го загубила своето бебе.

„Навистина сакам уште едно дете, но морам да размислам дали е добра идеја за тоа, особено психички. А физички бидејќи имам 45 години тоа е помалку осетливо. Џејми и понатаму е за тоа… ќе се обидеме уште една година,а потоа навистина ќе го затвориме ова поглавје, бидејќи сум многу среќна и исполнета“, раскажува Џулс.

 

View this post on Instagram

 

My valentine ❣️

A post shared by Jools Oliver (@joolsoliver) on

Инаку парот неодамна прослави 20 години брак, а веќе имаат пет деца.

Коронавирус