среда, 28. септември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Го прашаа дали силувал некого: Погледнете како изреагира холивудската ѕвезда (ВИДЕО)

Го прашаа дали силувал некого: Погледнете како изреагира холивудската ѕвезда (ВИДЕО)

Холивудската ѕвезда, актерот Стивен Сигал го напушти интервјуто во емисија во живо откако водителката му постави прашање за обвинувањата за сексуално злоставување.

Откако водителката му постави прашање за обвиненијата што против него се поднесени за сексуално злоставување, акциониот херој Стивен Сигал ја напушти емисијата во живо.

Тој дури и не дочека новинарката да го доврши прашањето, туку ги симна слушалките и го напушти студиото.

Најнови вести

Коронавирус