петок, 29. јули 2022. Вести денес: 130
home Познати

Го посрамоти со скандал, а тој е спремен на се: Кога ќе видите што ќе и остави Тошиќ на Јелена само за да се разведе ќе останете во неверување

Го посрамоти со скандал, а тој е спремен на се: Кога ќе видите што ќе и остави Тошиќ на Јелена само за да се разведе ќе останете во неверување

Душко Тошиќ неодамна поднел барање за развод и се потешко ја поднесува ситуацијата дека неговата сопруга Јелена Карлеуша не го прифаќа фактот дека фудбалерот сака развод од пејачката.

Душко кој е подготвен да и остави вила од 2 милиони евра и да плаќа алиментација за децата во последно време како што пишуваат српските медиуми буквално ја моли Јелена да ги потпише документите за развод.

-И пред да почине мајката на Јелена, Душко на сите начини се обидуваше да ја убеди Јелена дека разводот е единствено решение особено што е јавно посрамотен поради нејзината секс афера со Огнен Врањеш. Тој разбовараше и со нејзината тетка и блиски пријатели за да ја убедат пејачката, но таа залудно ја отежнува работата. На Душко му е тешко и во моментов се наоѓа во безизлезна ситуација, вели извор за српски „ВИП“ магазин.

Коронавирус