среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

ГО ПОКРИ ЛИЦЕТО СО ЦРНО: Цеца едвај стоеше на нозе додека се погребуваше Џеј, а од нејзиниот изглед ќе ве полазат морници (ФОТО)

ГО ПОКРИ ЛИЦЕТО СО ЦРНО: Цеца едвај стоеше на нозе додека се погребуваше Џеј, а од нејзиниот изглед ќе ве полазат морници (ФОТО)
Foto: Srbija Danas

Денеска беше погребан Џеј Рамадановски кој почина во неделата на 6 декември од срцев удар.

Меѓу бројните колеги денеска во алејата на великаните каде беше погребан легендарниот пејач беше и Цеца која го привлече целото внимание.

Цеца на себе носеше црна маска покривајќи го целото лице, големи црни очила за сонце, како и црн шешир.

Таа беше едвај препознатлива, а дел од луѓето се наежија од глетката.

Најнови вести

Локални избори 2021