вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 85
home Познати

Го покажа трудничкото стомаче: Еве како изгледа бремената девојка на Андрија Милошевиќ

Го покажа трудничкото стомаче: Еве како изгледа бремената девојка на Андрија Милошевиќ

Девојката на Андрија Милошевиќ, Александра Томиќ првпат се појави во јавност по вестите дека е бремена.

Имено, таа се појави на еден настан и позираше во црн фустан во кој го истакна трудничкото стомаче.

Александра и Андрија со нетпрение го очекуваат доаѓањето на бебето. Тие се уште не го открија полот.

Најнови вести

Коронавирус