недела, 31. јули 2022. Вести денес: 21
home Познати

Го покажа новиот дом во кој треба да се пресели со свршеницата- ова е доказ дека Дарко Лазиќ не ги жали парите за луксуз (ФОТО)

Го покажа новиот дом во кој треба да се пресели со свршеницата- ова е доказ дека Дарко Лазиќ не ги жали парите за луксуз (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ го живее вториот свој живот откако во октомври минатата година преживеа тешка сообраќајна несреќа од која заврши во кома и се здоби со неколку повреди.

Во целиот тој пресврт тој дозна дека ќе стане татко, а ја запроси и неговата девојка Марина Гагиќ.

Парот веќе закажа свадба за ова лето, а за некој месец се очекува да пристигне и второто дете на пејачот, а првото заедничко кое ќе го крстат Алексеј.

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤❤❤

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

По сето ова пејачот се пофали на својот Инстаграм профил и со новиот дом кој го подготвува за да се преселат со свршеницата и синот.

-Уште малку, напиша Дарко на својот Инстаграм профил, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Još malooooo❤❤

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

Коронавирус