четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 88
home Познати

Го паметите од сериите: Славниот турскиот заводник станува татко

Го паметите од сериите: Славниот турскиот заводник станува татко

Турскиот актер Озкан Дениз наскоро за првпат ќе стане татко. Приновата на свет ќе ја донесе неговата млада вереница Фејза Актан.

Дури и полот на бебето е веќе познат, на свет доаѓа син, а поради својот наследник актерот е пресреќен.

Ова е жената која го освои срцето на еден од најпознатите актери во Турција.

?

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

Qatar 2022