сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 47
home Познати

Го оставила во младоста, но патиштата им се споиле по втор пат – Сања Кужет го покажа вториот сопруг, еве со што се занимава (ФОТО)

Го оставила во младоста, но патиштата им се споиле по втор пат – Сања Кужет го покажа вториот сопруг, еве со што се занимава (ФОТО)

Познатата српска водителка која добро и е позната на македонската јавност од музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ е една од најубавите телевизиски водителки во регионот.

Иако многумина мажи сакаат таа да е слободна, сепак Сања Кужет за жал е мажена и тоа по втор пат, а сега го покажа и сопругот кој долго време го криеше од јавноста.

Згодната водителка која не сака да го експонира во јавноста својот приватен живот ретко објавува фотографии со сопругот, а кога ќе објави тоа наидува на бура од позитивни реакции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Сања за српските медиуми во една своја прилика раскажала и дека тие на свои дваесет години биле во емотивна врска, но патиштата им се промениле, за 10 години подоцна повторно бидат заедно.

-Бевме во врска на почетокот на нашите дваесетти години, а десет години подоцна повторно се најдовме и ги прескокнавме сите предрасуди што ги имавме, така да се беше полесно. Доволно е еден поглед за да се разберете без големи објаснувања и губење на енергија на споредните работи, вели водителката.

Инаку Немања е маркетинг директор на една ауто компанија во Србија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Коронавирус