понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

Го оставила мултимилионерот кога дознала дека…

Го оставила мултимилионерот кога дознала дека…

Британската ријалити ѕвезда, Меган Бартон Хансон раскинала со своето момче, мултимилионерот Хари Фенер, откако дознала дека е во брак.

Меган и Хари биле фотографирани од папараците како се бакнуваат минатиот петок, а таа наводно, како што навела, не знаела дека е во брак.

 

View this post on Instagram

 

Extensions – @greatlengthsuk @michaeljohn_ldn #gifted Fitted by – @imy_hair Styled and cut – @joel_maghair21 Make up – @elliebmua

A post shared by M E G A N ? (@meganbartonhanson_) on

Извор за магазинот „The Sun“ тврди дека Меган (26), која на Инстаграм ја следат 1,8 милиони луѓе, го оставила и полудела откако дознала дека ја лажел. Истиот извор навел и дека Меган се заљубила во Хари, како и дека директно го прашала дали е слободен, на што тој ѝ одговорил потврдно.

„Таа никогаш не би била љубовница и не би се гледала со некој ‘позади грб’ на друга жена и тоа многу ја погоди. Дури ѝ признал дека еднаш бил верен, но ѝ рекол дека таа врска не успеала. Згрозена е што ја лажел“, тврди изворот.

 

View this post on Instagram

 

Naughty or Nice? ??

A post shared by M E G A N ? (@meganbartonhanson_) on

Фенер се венчал со Шарлот во јуни минатата година, а таа наводно му простила за неверството.

Најнови вести

Локални избори 2021