петок, 31. март 2023. Вести денес: 136
home Познати

Го остави поради прељуба, па му роди дете: Вака изгледа сексапилната сопруга на победникот на „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Девојките уште од почетокот на неговата кариера лудуваа по него, многу беа негови, но тој пред две години се ожени со Ена од родното место на Амар Гиле.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amar Gile Jašarspahić (@amargileofficial) on

Но, пред пејачот да се ожени со сопругата нивната врска беше турбулентна, па домашните медиуми во Србија пред три години пишуваа за наводно изневерување од страна на пејачот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ena Jasarspahic (@enaajasarspahic) on

Имено пејачот на турнејата во Америка запознал Бугарка со која завршил во креветот, при тоа заборавил дека е во врска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ena Jasarspahic (@enaajasarspahic) on

Меѓутоа по извесно време Ена и Амар ја обновија врската, а во 2016 година станаа родители на Дарис.

 

View this post on Instagram

 

Bajram Serif Mubarek Olsun i od nas ??

A post shared by Ena Jasarspahic (@enaajasarspahic) on