среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 157
home Познати

Го остави бебето дома и замина на прослава: Како изгледа Александра еден месец по породувањето?

Го остави бебето дома и замина на прослава: Како изгледа Александра еден месец по породувањето?

Пејачката Александра Пријовиќ, сега Живојиновиќ,  се породи пред еден месец и откако стана мајка на малиот Александар таа и сопругот Филип не излегуваат од дома и цело време се покрај својот син.

Сепак, вчеравечер Пријовиќ по повод роденденот на братот на Филип решила да излезе и да се забавува до раните утрински часови.

 

View this post on Instagram

 

Kod nas je uvek veselo??❤️?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус