недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Го одбила Роналдо бидејќи не е нејзин тип: Од голите фотографии на оваа Русинка ќе ви застане срцето и женети мажи се опседнати со неа

Го одбила Роналдо бидејќи не е нејзин тип: Од голите фотографии на оваа Русинка ќе ви застане срцето и женети мажи се опседнати со неа

Вики Одинчова која важи за една од најжешките русинки на својот Инстаграм профил ја следат повеќе од пет милиони луѓе и тие секојдневно се почестени од неа со провокативни фотографии.

Имено оваа секс бомба која го одби и Кристијано Роналдо на својот Инстаграм профил овој пат сподели фотографија на која е целосно гола.

Таа на фотографијата позира пред огледало, а долниот дел од телото и е покриен со пешкир, додека горниот и беше сосема гол и прекриен само со нејзините раце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

Сепак, поради големината на нејзините гради таа едвај успеа да ги прекрие двете во исто време.

Со ова таа повторно ја бранува светската јавност, откако претходно се прослави кога во една емисија на Јутјуб откри дека го одбила Роналдо .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

-Не ми лајкиваше само, туку и ми прати порака, здраво, како си? Веднаш ја избришав пораката и не сакав да одговорам. Не одговарам на секому, јас сум фина девојка. Не сакав да му пружам никаква шанса, знам многу девојки на кои Роналдо им праќа пораки, ма дајте ве молам и што би требало? Да прифатам? Нема шанси, момчето кај мене нема шанси, порача таа која од 18 години се занимава со моделинг, а родена е во Санкт Петерсбург.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

ЕУРО 2020

Македонија