среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

„Го љуби мајка му“- Цеца објави фотографија со Вељко, а од еден детаљ буквално се запали целиот интернет (ФОТО)

„Го љуби мајка му“- Цеца објави фотографија со Вељко, а од еден детаљ буквално се запали целиот интернет (ФОТО)

Познатата фолк пејачка Цеца на социјалните мрежи објави фотографија со синот Вељко, а потоа следуваше лавина коментари од нејзините фанови.

Имено пејачката под фотографијата на Инстаграм напиша: „Го љуби мајка му“, а потоа фановите и напишаа дека Вељко од ден на ден се повеќе личи на неа.

-Имате идентична насмевка, дури сега гледам колку личите еден со друг, треба да бидеш горда на него, исти е како тебе, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

Ljubi ga majka…..❤️ @veljkoraznatovic

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Цеца на фотографијата има минимална шминка на своето лице, но и без тоа таа изгледа совршено.

Коронавирус